Poštovné a doprava

Aj napriek momentálnej situácií môžete využiť nákup v našom internetovom obchode s pohodlným doručením až domov. Všetky objednávky obsahujúce tovar skladom expedujeme bez zdržania, aby mohli byť čo najskôr doručené. Pracujeme bez obmedzení.

Pri nákupe nad 50€ doručenie Expres kuriérom na adresu ZDARMA!
(pri nákupe nad 50€ pre uplatnenie doručenia zadarmo prosím vyberte možnosť dopravy – Expres kuriér na adresu: ZADARMO
(ak pri vrátení tovaru/odstúpení od zmluvy zvyšný ponechaný tovar nedosahuje hodnotu 50€ pre uplatnenie doručenia zadarmo, zákazník je povinný toto poštovné vo výške 3,70€ uhradiť)

Expres kuriér (služba Slovenskej pošty)
Pri objednaní tovaru na dobierku do 11:00 garantujeme doručenie nasledujúci pracovný deň (najneskôr do 48 hodín v pracovné dni).

Expres kuriér na adresu – dobierka (Slovensko) – 3,70€ + 1,20€ príplatok za dobierku
Pri tomto spôsobe dopravy účtujeme k celkovej cene za tovar 4,90 € poplatok za poštovné a balné.
Zaplatenie objednávky prebehne v hotovosti pri prevzatí zásielky. Zásielku doručí kuriér až k dverám zákazníka. Kuriér bude zákazníka telefonicky kontaktovať. Po odoslaní Vám bude vystavená a zaslaná originálna faktúra v elektronickej podobe na Váš email zadaný pri objednávke. Za neprevzatú dobierku je zákazník povinný uhradiť obojsmerné prepravné náklady v hodnote 4,90 € neodkladne po vyzvaní.

Expres kuriér na poštu – dobierka (Slovensko) – 3,40€ + 1,20€ príplatok za dobierku
Pri tomto spôsobe dopravy účtujeme k celkovej cene za tovar 4,60 € poplatok za poštovné a balné.
Zaplatenie objednávky prebehne v hotovosti pri prevzatí zásielky. Zásielka bude doručená na najbližšiu poštu. Zákazník bude informovaný SMS správou, na akej pošte si vie zásielku prevziať. Po odoslaní Vám bude vystavená a zaslaná originálna faktúra v elektronickej podobe na Váš email zadaný pri objednávke. Za neprevzatú dobierku je zákazník povinný uhradiť obojsmerné prepravné náklady v hodnote 4,60 € neodkladne po vyzvaní.

Expres kuriér na adresu – platba vopred bankovým prevodom alebo Kartou online (Slovensko) – 3,70€
Pri tomto spôsobe dopravy účtujeme k celkovej cene za tovar 3,70 € poplatok za poštovné a balné.
Na e-mail zadaný pri objednaní obdržíte všetky potrebné údaje na uhradenie objednávky bankovým prevodom (variabilný symbol, číslo účtu, sumu). Po úhrade Vám bude tovar odoslaný a bude Vám vystavená a zaslaná originálna faktúra v elektronickej podobe na Váš email zadaný pri objednávke. Zásielku doručí kuriér až k dverám zákazníka. Kuriér bude zákazníka telefonicky kontaktovať.

Expres kuriér na poštu – platba vopred bankovým prevodom alebo Kartou online (Slovensko) – 3,40€
Pri tomto spôsobe dopravy účtujeme k celkovej cene za tovar 3,40 € poplatok za poštovné a balné.
Na e-mail zadaný pri objednaní obdržíte všetky potrebné údaje na uhradenie objednávky bankovým prevodom (variabilný symbol, číslo účtu, sumu). Po úhrade Vám bude tovar odoslaný a bude Vám vystavená a zaslaná originálna faktúra v elektronickej podobe na Váš email zadaný pri objednávke. Zásielka bude doručená na najbližšiu poštu. Zákazník bude informovaný SMS správou, na akej pošte si vie zásielku prevziať.

Ceny sú uvedené s DPH.