O nás

UROBTE KROK SPRÁVNYM SMEROM PRE VAŠE ZDRAVIE

Uvedomujeme si, že čím ďalej tým viac ľudí má vplyvom životného štýlu problémy s chrbtom a s pohybovým aparátom všeobecne. Zároveň väčšina ľudí nemá dostatok času sa venovať svojmu zdraviu a riešiť preventívne a včas svoje problémy. Z toho vznikla pred rokmi myšlienka kvalitných, všestranných masážnych prístrojov, ktoré by tento úplne, alebo aspoň čiastočne vyriešili. Masírovať sa v pohodlí domova, v prostredí ktoré poznáte, a kde sa cítite bezpečne a komfortné, je podľa nás to pravé orechové. Najesť si čas na svoje zdravie aspoň párkrát do týždňa, večer po práci pri televízii, v kancelárii alebo počas jazdy autom, to je cieľ pre našich zákazníkov. Pravidelným používaním našich strojov odpadáva nielen stres a bolesti hlavy, ale hlavne udržujete svoje svalstvo uvoľnené a prekrvené, bez známky spazmy. Vyberte si z našej širokej ponuky masážnych strojov na celé telo a zistíte, že ide liečiť všelijaké zdravotné problémy z pohodlia Vášho domova. Širokú funkčnosťou našich strojov sa zameriavame na problémy s karpálnym tunely, diabetickej neuropatie, zápaly vo svaloch a ďalšie.

NAŠA SPOLOČNOSŤ

Jednoduchá manipulácia s prístrojmi vďaka prehľadným ovládačom.
Naša zákaznícka podpora je Vám k dispozícii každý pracovný deň od 10-18h.
Dizajnovo starostlivo vyladené prístroje, ktoré ideálne zapadnú do Vašej domácnosti
Naše prístroje sú certifikované a mnohými rokmi praxe overené. Pri výrobe kladieme dôraz na bezpečnosť pri používaní našich výrobkov.
A tisíce spokojných zákazníkov, ktorým naše masážne prístroje pomohli zlepšiť zdravotný stav.
Každý člen nášho tímu je dôkladne vyškolený na obsluhu strojov, analýze zdravotného stavu a nastavenie adekvátneho postupu liečby. Neváhajte sa na nich obrátiť s otázkami aj na našej zákazníckej linke.